چگونه پدرتان را در روز پدر سوپرایز کنید؟

همه قهرمانان شنل نمی پوشند. پدر همان کسی است که به عنوان قهرمان در ذهن ما از کودکی نقش گرفته است. روز پدر فرصتی به ما می دهد تا از قهرمان زندگی خود قدردانی و تقدیر کنیم و جشن بگیریم. عشق بی قید و شرط او که از تلاش شبانه روزی گرفته تا گذشتن از لذت های روزمره اش برای زیباترکردن روزهای ما، نیاز به قدردانی دارد. شاید ما هرگز نتوانیم به اندازه کافی از پدرمان به خاطر تمام کارهایی که برای ما انجام داده و تا اخرین نفسش انجام خواهد داد سپاسگزار باشیم. اما قطعا می توانیم با سوپرایز کردن پدرمان با هدایای بی نظیری در روز پدر، آن را به یکی از بهترین روزهای زندگی او تبدیل کنیم.

در اینجا چند ایده شگفت انگیز برای روز پدر خواهیم گفت تا لبخند را بر چهره پدرمان ببینیم.

مسئولیت های او را برای یک روز به عهده بگیرید

چگونه پدرتان را در روز پدر سوپرایز کنید؟

اگر به این فکر میکنید که چگونه پدر را سوپرایز کنید به این ایده فکر کنید. از صبح زود تا اخرین لحظه شب، پدر برای آرامش ما تلاش بی وقفه می کند. در روز پدر، به او استراحت بدهید. تمام مسئولیت های او را مانند خرید مواد غذایی خانه، پرداخت صورتحساب های بانکی و … را بر عهده بگیرید. به او اجازه دهید یک روز را به بهترین شکل ممکن استراحت کند. این یکی از بهترین هدیه ها برای پدر خواهد بود.

پدر را در طول روز مرتبا خوشحال کنید

او در تمام دوزاده ماه سال برای ما سنگ تمام گذاشته است. او حتی اگر به رویمان نیاورد، همه چیز را می فهمد و برایمان انجام می دهد. حالا نوبت ماست که به او محبت تمام و کمال کنیم.

مردان عاشق غذاهای خوشمزه هستند. می توانید با پذیرایی از او با غذاها و دسرهای مورد علاقه اش خوشحالش کنید. حتی می توانید با گذاشتن یک شاخه گل به همراه یک کارت تبریک در سینی سرو با یک فنجان چای یا قهوه به شکوه این نوستالژی اضافه کنید.

خاطرات طلایی و قدیمی او را برایش بازسازی کنید

زندگی مجموعه ای از لحظات و خاطرات زیبا و خنده دار است. همه ما چیزهای زیادی داریم که می توانیم دوباره خلق کنیم. به عنوان مثال ممکن است شما و پدرتان در حال ژست گرفتن در عکسی لحظه ای را ثبت کرده باشید یا زمانی که کوچک تر بوده اید کارهای خنده داری با او انجام داده باشید. با او به مسیر حافظه بروید. مطمعن باشید آن را دوست خواهد داشت.

او را با یک هدیه غافلگیر کنید

پدرها همیشه به جای هدیه گرفتن، اعتقاد به هدیه دادن دارند. بله او یک پدر است. آن ها همیشه بخشنده هستند. روز پدر به همه ما این شانس را می دهد تا با یک هدیه از او تشکر کنیم. اما چه هدیه ای به او بدهیم ؟ یکی از ویژگی های اصلی هدیه سرگرم کردن اوست. به عنوان مثال اگر عاشق گیاهان است به او گل های زیبا هدیه دهید تا در زمان استراحتش از آن ها مراقبت کند. اگر به دنبال کنجکاوی وسایل است می توانید دستگاه های دم آوری قهوه را به او پیش کش کنید.

یک مهمانی در خانه برای او و خانوادتان ترتیب دهید

یک مهمانی پرجنب و جوش خانگی به همراه خواهر و برادر، نوه و … در کنار فامیل بعد از مدت ها دوری می تواند یک سوپرایز دیگر برای پدر باشد. یک دورهمی خانوادگی می تواند فضای صمیمیت قدیم را مجدد برای پدر فراهم کند. او با یک عمر تلاش و خستگی، بسیار خشنود خواهد شد تا نتیجه عملش را ببیند.

با او وقت بگذرانید

در روز پدر با او وقت بگذرانید

یکی از بهترین هدیه ها، صرف زمان و حضور ما در کنار اوست. بنابراین در این روز با او صحبت کنید. بازی هایی را که دوست دارد را مانند شطرنج، تخته و … انجام دهید. با یک فنجان چای یا قهوه پیوند ارتباطی خود را با او تقویت کنید. تلنت به نوبه خود نیز در این روز زیبا، کنار شما خواهد بود و با تخفیف ویژه خود، قهوه های بی نظیر خود را به صورت اکسپرس دلیوری به شما خواهد رساند. به داستان های او گوش دهید و از داستان های خود برای او بگویید. در واقع روز پدرپسری یا پدردختری داشته باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.